Чому вигідніше робити ставку на конфіскований товар через систему ProZorro?

Сьогодні продаж вилучених товарів митними органами здійснюється через закриті тендери та дає багато можливостей для корупційних схем та обходу закону. Рішення проблеми є примітивним, а саме, необхідно виставляти товари на відкритих торгах системи Prozorro https://sale.uub.com.ua/ru/filter/seized-property.

Переваги створення прозорих тендерів на вилучені товари в Україні

Механізми боротьби з контрабандою в Україні нещодавно почали зростати більш ефективними, внаслідок чого накопичилось більше майна, яке конфіскувала державна митна служба. Такі товари просто збирають пил на полицях ангарів, а не для того, щоб приносити прибуток. Цього вдасться уникнути проведення аукціонів конфіскованих товарів на сайтах системи Prozorro. Скажімо, продажі на «Українській універсальній біржі», яка офіційно є платформою, яка підключена до Центральної бази даних. З 2018 року на платформі sale.uub.com.ua проводяться всілякі аукціони у комунальній та державній власності. З таким же тріумфом на платформі продавали вилучені товари.

Торги за вилучені товари через платформи системи Prozorro.Sale

ДП «Прозорро.Продажі» відноситься до унікального інструменту, який допомагає малому, середньому та великому бізнесу прогресувати. Система допомагає подолати корупцію, сірі схеми. Протягом року в Prozorro було проведено 228 тис. торгів, понад 13 тис. учасників було залучено через офіційні платформи, тоді як загальний дохід становив понад 18,5 млрд. грн.

На даний момент система енергійно залучає приватний бізнес до прозорих торгів. Отже, у майбутньому конфісковане майно, реалізоване за підтримки системи, значною мірою принесе Україні доходи у мільйони і може бути мільярди гривень.

Система Prozorro.Sale гарантує прозорість торгів. Будь-яка людина за власни бажанням може стежити за ходом аукціону, і участь може взяти як величезна корпорація, так і дрібний підприємець або будь-який другий звичайний громадянин.

Який найактуальніший вилучений в Україні товар дозволено продавати через Prozorro.Sale?

Найбільший ентузіазм у пересічних користувачів викликає те, що в народі називають, «євронобляхами» — насправді це нові іномарки з номерами з Європи, конфісковані за порушення при перетині кордону. Такі вилучені матеріали користуються попитом серед СТО, оскільки їх часто розбирають на деталі. Автомобілі, які завозяться із Європи звичайним способом, забезпечують своїм власникам безліч завдань (вартість юридичного очищення автомобіля висока). Однак якщо ви купуєте машину з аукціону, то через низьку вартість дозволяється сплачувати всі митні збори. Цей підхід, встановлений в системі Prozorro.Sales, створює привабливість для учасників аукціону.

На подальшій позиції знаходяться різні види пристосувань. Такі товари вилучаються на кордоні у великих кількостях. Впровадження таких лотів у систему Prozorro, скажімо, на платформі «Української універсальної біржі», може залучити нову аудиторію. Крім того, можливо знаходити посуд, взуття, одяг, меблі та багато іншого на складах конфіскованої митниці.

Як стати учасником торгів конфіскованим товаром через платформу Української універсальної біржі?

УУБ вже давно співпрацює з ДП «Прозорро.Продажі». Ми пропонуємо висококваліфікований персонал, сучасне обладнання та особистий підхід до всіх клієнтів. Після реєстрації на сервісі «Української універсальної біржі» вам буде надано технічну допомогу у разі потреби. Наші адміністратори допоможуть вам конкурувати в найбільш виграшних торгів, включаючи аукціони з продажу конфіскованих товарів на митниці.