Праця Прозорро і Асоціації «Біржові і електронні майданчики»

Система Прозорро необхідна при врегулюванні всіх питань, що виникають під час операцій з державою. Вона гарантує відкритість всього процесу, а електронні майданчики відповідають за безпеку електронних майданчиків.

Головними перевагами Прозорро можна назвати:

  1. Розвинуте протиборство майданчиків;
  2. Зручність процесу купівлі та продажу;
  3. Дані відкриті, зібрані в одному місці і грамотно укомплектовані;
  4. Стандартизовані правила;
  5. Надійність. Центральна аналітична база істотно зменшує ймовірність крадіжок та зломів і дозволяє оперативне усувати уразливості;
  6. Транспарентність операцій, внаслідок чого всім доступна інформація про процес і учасників;
  7. З’єднання на платформі державних і приватних торгів не тільки розширює спектр можливих партнерів, але і дає можливість справедливої ​​конкуренції великій кількості акредитованих майданчиків;
  8. Дані максимально свіжі, що дозволяє стежити за торгами в реальному часі. Це важливий фактор, що підтримує результативність усіх угод.

Інтернет-платформи та збут товарів і продукції

Спектр можливих операцій вкрай широкий і включає як землю, будівлі і машини відданих за борги компаній, так і акції, цінні папери юридичних і фізичних осіб та інше майно проходять через банкрутство компаній. Крім того важливо відзначити можливість невеликої приватизації, тобто придбання компаній, землі, будівель і частки акцій, що перебувають у власності уряду. Також електронні майданчики виступають місцем продажу природних ресурсів, офіційних дозволів і деяких інших видів продукції.

Державна і комунальна власність, за заявою уряду, має надаватися в оренду виключно через відкриті і перевірені електронні аукціони. Це рішення назрівало протягом тривалого періоду часу. За багато років було реалізовано велику кількість лотів, в тому числі активи, акції та нерухомість.

Акредитовані системою Прозорро користувачі забезпечені ретельним контролем з боку Асоціації «Біржові і електронні майданчики» aeaep.com.ua, повним доступом до торгів і допомогою в своїй діяльності. У порівнянні з іншими біржами, в яких домінує непрозорість, електронній системі властива відвертість і зрозумілість для будь-якого учасника на протязі всього аукціону. А присутні можуть самі різні люди, будь то представники ЗМІ або наглядові органи.