Що таке відступлення права вимоги за кредитним договором?

Торгова біржа «Українська універсальна біржа» пройшла акредитацію в електронній системі «Прозорро.Продажі», і успішно проходить реалізацію лотів в рамках відкритих торгів.

Крім того, що в рамках біржі проходить реалізація і придбання державного і комунального майна, так само проходить реалізація активів банківських організацій, який виступають як неплатоспроможні.

Законодавство України встановило порядок проведення уступки права вимоги за кредитним договором, який був встановлений між фізичними або юридичними особами, в рамках інноваційної системи проведення торгів в електронному порядку «Прозорро.Продажі».

При цьому, купувати виставлені на продаж лоти можна за допомогою майданчиків в рамках аукціонів, який проводять в он-лайн режимі. «Українська універсальна біржа» змогла приєднатися до електронному майданчику «Прозорро.Продажі», і в даний час вже підключена до центральної бази даних. Переглянути всі актуальні і доступні новини від банків боржників з питань права вимоги за кредитними договорами можна на сайті uub.in.ua. Крім того, там же можна реалізувати виставлене майно за вигідною вартості і прозорих умов. Кожен торг проходить у відкритому порядку, тому немає можливості хоч якось вплинути на хід чергового аукціону. Крім того, порядок проведення простий, все проходить по налагодженій системі, щоб контролювати кожен процес для досягнення повної прозорості та неупередженості.

Викупити право вимога за кредитним договором можуть і фізичні особи, і юридичні особи, але ніяк не можуть самі боржники або їх законні представники.

Кожен, хто бажає отримати можливість брати участь в онлайн торгах через торгову біржу «Українську універсальну біржу», повинен виконати кілька послідовних кроків:

  1. Пройти реєстрацію на офіційній сторінці системи;
  2. Вибрати необхідний лот і подати заявку на участь в ньому;
  3. Дочекатися старту аукціону;
  4. Поборотися з іншими учасниками і перемогти.

Новим учасникам електронної біржі буває складно відразу зорієнтуватися при створенні аукціону або під час його проведення. Саме для цього на YouTube каналі біржі є навчальні відео, на яких досвідчені працівники біржі пояснюють всі тонкощі в роботі системи.

Крім того, у будь-якого учасника біржі є можливість скористатися послугами персонального менеджера біржі. Він в режимі 24/7 готовий дати повну відповідь на виниклі питання клієнта і допомогти в роботі з сайтом. Він приймає заявки через гарячу лінію, електронну пошту та Телеграм-бот.